


SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 Ultra 12GB/512GB, Black
1.649,49 € Izvirna cena je bila: 1.649,49 €.1.296,96 €Trenutna cena je: 1.296,96 €.
APPLE pametni telefon iPhone 17 8GB/512GB, Mist Blue
1.279,99 € Izvirna cena je bila: 1.279,99 €.999,99 €Trenutna cena je: 999,99 €.
Pametni telefon Apple iPhone 17e 256GB White (mhrw4sx/a)
739,39 € Izvirna cena je bila: 739,39 €.689,89 €Trenutna cena je: 689,89 €.
Nov mobilni telefon Iphone 17e 256gb v beli barvi z 12 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
3
6
12
24
36
48
60
72
84
11,61 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup.
1 na zalogi
Kategoriji: Apple telefoni, Mobilne naprave
Oznaka: apple iphone 17e 256gb white
Opis
Apple iPhone 17e prinaša 15,49 cm (6,1″) Super Retina XDR zaslon, čip A19 in 48MP Fusion kamero. Ponaša se s Ceramic Shield 2, priključkom USB-C, MagSafe polnjenjem do 15W, 256 GB prostora ter naprednim iOS 26 z Apple Intelligence.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | iOS |
| Velikost zaslona | 6.1 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | bela |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 6 |
| Širina | 71.5 mm |
| Višina | 146.7 mm |
| Teža | 169 g |
| Debelina | 7.8 mm |
| Brezžično polnjenje | da |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| 3D prepoznava obraza | da |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 1 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Največja ločljivost objektiva | 48 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Apple Ltd. Street Hollyhill Ln T23 YK84, Cork, IE contactus.de@euro.apple.com |
Garancija: 1. leto
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,38 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Black Titanium
že od 17,57 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
APPLE Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Black Trail Loop – M/L
že od 13,44 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec






