

APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
1.029,00 € Izvirna cena je bila: 1.029,00 €.735,00 €Trenutna cena je: 735,00 €.
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
1.029,00 € Izvirna cena je bila: 1.029,00 €.819,19 €Trenutna cena je: 819,19 €.
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
1.029,00 € Izvirna cena je bila: 1.029,00 €.753,53 €Trenutna cena je: 753,53 €.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Apple telefoni, Mobilne naprave
Oznaka: iphone 16 128gb white
Opis
iPhone 16 prinaša Apple Intelligence – osebni sistem, ki vam pomaga brez težav pisati in upravljati naloge, ob tem pa skrbi za vašo zasebnost z obdelavo podatkov v napravi. Kamera s 48 MP omogoča izjemno fotografiranje s štirimi objektivi, vključno z ultraširokokotno in telefoto lečo. Prostorski zajem zvoka in 3D videoposnetkov prinaša novo dimenzijo. Čip A18 zagotavlja izjemno zmogljivost in daljšo življenjsko dobo baterije. S funkcijami, kot so Action Button in MagSafe polnjenje, je iPhone 16 zmogljiv in intuitiven pametni telefon za vsakodnevno uporabo.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | iOS |
| Velikost zaslona | 6.1 Palcev |
| Spomin | 128GB |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 2556×1179 |
| Tehnologija zaslona | OLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | bela |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 5 |
| Širina | 71.6 mm |
| Višina | 147.6 mm |
| Teža | 170 g |
| Debelina | 7.8 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | ne |
| Brezžično polnjenje | da |
| Vrsta SIM | eSIM |
| Odpornost stekla | Ceramic Shield |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| 3D prepoznava obraza | da |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | ne |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 2 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 48 mpx |
Garancija: 1. leto
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,37 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,58 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,56 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/512GB, Black Titanium
že od 21,98 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec
TCL 4042S – črn
že od 11,87 € na mesec






