

SWISSTEN CASE FRIENDLY steklo iPhone 17 AIR, črno
12,99 € Izvirna cena je bila: 12,99 €.9,99 €Trenutna cena je: 9,99 €.
XIAOMI pametni telefon Redmi Note 14 Pro+ 12GB/512GB, Titan Black
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.379,79 €Trenutna cena je: 379,79 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25+ 12GB/256GB, Navy
1.179,99 € Izvirna cena je bila: 1.179,99 €.849,49 €Trenutna cena je: 849,49 €.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: Samsung Galaxy S25 256gb Navy
Opis
Briljanten 17,02 cm (6,7″) Dynamic LTPO AMOLED 2X zaslon z ločljivostjo 1440×3120, HDR, 120 Hz frekvenco osveževanja in zaščiten s kaljenim steklom Corning Gorilla Glass. Vsebuje operacijski sistem Android 15, ultrazmogljiv procesor Snapdragon 8 Elite, 12GB RAM in 512 GB spomina. Ponaša se z bliskovito hitrim omrežjem 5G, kamerami z ločljivostjo 50+12+10 MP, 12 MP selfie kamero, 4900 mAh baterijo, super hitrim polnjenjem 45 W in brezžičnim polnjenjem. Vsebuje NFC, Samsung DeX, Smart View, podporo za Ultra Wideband (UWB) ter omogoča IP68 zaščito.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 256GB |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 1440 x 3120 |
| Tehnologija zaslona | Dynamic AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | modra |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Širina | 75.8 mm |
| Višina | 158.4 mm |
| Teža | 190 g |
| Debelina | 7.3 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Brezžično polnjenje | da |
| SOS gumb | ne |
| Vrsta DualSIM | 1x SIM in eSIM |
| Vrsta SIM | nano |
| Odpornost stekla | Corning Glass |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Wi-fi standard | 802.11be |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | ne |
| Merilnik srčnega utripa | ne |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| OTG | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Frekvenca procesorja | 4.32 GHz |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020, Vienna, AT office.ljubljana@samsung.com |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
že od 12,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Desert Titanium
že od 18,51 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,92 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/256GB, Titanium Silver Blue
že od 16,81 € na mesec
TCL 4042S – črn
že od 11,87 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec






