




SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 Ultra 12GB/256GB, Blue
1.449,49 € Izvirna cena je bila: 1.449,49 €.1.159,59 €Trenutna cena je: 1.159,59 €.
XIAOMI pametni telefon Redmi Note 15 Pro 8GB/512GB, Glacier Blue
499,00 € Izvirna cena je bila: 499,00 €.399,79 €Trenutna cena je: 399,79 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26+ 12GB/512GB, Blue
1.449,00 € Izvirna cena je bila: 1.449,00 €.1.099,50 €Trenutna cena je: 1.099,50 €.
Novi Samsung Galaxy S26+ 512gb v modri barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
18,52 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: samsung galaxy s26+ 512gb sky blue
Opis
Samsung Galaxy S26+ prinaša vrhunsko zmogljivost z napredno umetno inteligenco Galaxy AI, 50 MP kamero za osupljive fotografije in svetlim 17 cm (6,7″) Dynamic AMOLED 2X zaslonom. Vzdržljiva baterija v elegantnem in na vodo odpornem ohišju.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 512 GB |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | nebeško modra |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 10 |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM brez spominske kartice |
| Vrsta SIM | nano+eSIM |
| Različica Bluetooth | 6 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24. mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
že od 13,78 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
že od 12,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Desert Titanium
že od 18,51 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,92 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Milanese Loop pašček M
že od 14,12 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec







