


APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, White Titanium
1.449,00 € Izvirna cena je bila: 1.449,00 €.1.162,62 €Trenutna cena je: 1.162,62 €.
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/512GB, Black Titanium
1.809,00 € Izvirna cena je bila: 1.809,00 €.1.306,06 €Trenutna cena je: 1.306,06 €.
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, Black Titanium
1.449,00 € Izvirna cena je bila: 1.449,00 €.1.163,63 €Trenutna cena je: 1.163,63 €.
Nov mobilni telefon Apple iphone 16 PRO 256gb v Black Titanium barvi z 12 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Apple telefoni, Mobilne naprave
Oznaka: iphone 16 pro 256gb black titanium
Opis
Vrhunski iPhone 16 Pro, za vsak žep, zmogljiv za vsa opravila, igre in aplikacije. Lep dizajn, osupljiv Super Retina XDR OLED zaslon z vrhunskimi kamerami tudi za širokokotne fotografije ter popolne posnetke, 256 GB spomina za ogromno zabave. Podpira tudi dve SIM kartici (1x nanoSIM in 1x eSIM). Ne manjka pa niti podpora za 5G za bliskovite hitrosti prenosa podatkov.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | iOS |
| Velikost zaslona | 6.3 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | OLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | črna titan |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 6 |
| Širina | 71.5 mm |
| Višina | 149.6 mm |
| Teža | 199 g |
| Debelina | 8.3 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | ne |
| Brezžično polnjenje | da |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM brez spominske kartice |
| Vrsta SIM | eSIM |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Wi-fi standard | 802.11be |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| 3D prepoznava obraza | da |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | ne |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 48 mpx |
Garancija: 1. leto
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, White Titanium
že od 17,64 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,92 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Light Green
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec
TCL 4042S – črn
že od 11,87 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec





