


SAMSUNG pametna ura SM-L330 GALAXY WATCH8 44MM BT DARK GRAY SM-L330NDAAEUE
409,95 € Izvirna cena je bila: 409,95 €.329,29 €Trenutna cena je: 329,29 €.
APPLE APPLE MacBook Air M4 15,3'' 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO SILVER prenosni računalnik, (21827161)
1.629,99 € Izvirna cena je bila: 1.629,99 €.1.349,49 €Trenutna cena je: 1.349,49 €.
HONOR pametni telefon 400 Lite 8GB/256GB, Velvet Black
348,99 € Izvirna cena je bila: 348,99 €.228,28 €Trenutna cena je: 228,28 €.
Nov mobilni telefon Honor 400 Lite 256gb / 8gb v črni barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Honor, Mobilne naprave
Oznaka: Honor 400 lite black
Opis
17 cm (6,7”) AMOLED zaslon z ločljivostjo 2412 × 1080 slikovnih pik. MediaTek Dimensity 7025 procesor, 8 GB RAM/256 GB prostora za shranjevanje, dvojna zadnja kamera 108 MP + 5 MP, sprednja kamera z ločljivostjo 16 MP. Odpornost na vodo in prah (IP65), podpora za 5G, WiFi, Bluetooth 5.3, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou. Kapaciteta baterije 5230 mAh + podpora za 35W hitro polnjenje. Operacijski sistem MagicOS 9.0
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 5230 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Širina | 74.6 mm |
| Višina | 161 mm |
| Teža | 171 g |
| Debelina | 7.3 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 16 mpx |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 108 mpx |
| Proizvajalec | Honor Device Co., Ltd. Toulouser Allee 27 40211, Düsseldorf, DE deutschland@hihonor.com |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,37 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
že od 13,78 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, White Titanium
že od 17,64 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Milanese Loop pašček M
že od 14,12 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Dark Green Loop pašček, M
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec







