Asus prenosnik Vivobook X1607QA-MB004W (90NB15Z2-M006Y0)
1.099,00 € Izvirna cena je bila: 1.099,00 €.799,99 €Trenutna cena je: 799,99 €.
Asus prenosnik Vivobook M1605YA-MB322W (90NB10R1-M016M0)
729,00 € Izvirna cena je bila: 729,00 €.599,99 €Trenutna cena je: 599,99 €.
LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB Windows 11 Home prenosnik 82XM010CSC
677,00 € Izvirna cena je bila: 677,00 €.579,79 €Trenutna cena je: 579,79 €.
Nov prenosnik LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB, z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Opis
Lenovo IdeaPad Slim 3 je tanek in lahek prenosnik s procesorjem Ryzen 5 in vojaško odpornostjo MIL-STD-810H, idealen za delo na poti. Ponuja 15,6-palčni FHD zaslon, hitro Wi-Fi 6 povezavo in vsestranski USB-C priključek.
| Velikost zaslona | 15.6 Palcev |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Spomin (RAM) | 16 GB |
| Vrsta naprave | multimedijski prenosniki |
| Procesor | AMD RYZEN 5 |
| Število jeder procesorja | 4 |
| Samostojna grafična kartica | ne |
| Grafične kartice | AMD Radeon 610 |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Vrsta spominskega medija | SSD |
| Ločena številska tipkovnica | da |
| USB C | 1 |
| Wi-fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN(RJ45) | ne |
| DisplayPort | da |
| Širina | 359.3 mm |
| Višina | 235 mm |
| Debelina | 17.9 mm |
| Teža | 1.62 kg |
| Barva | siva |
| Čitalnik kartic | da |
| Proizvajalec | Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811 09, Bratsilava, SK https://pcsupport.lenovo.com/pl/en/contact-us |
Garancija 24 mesecev.
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE APPLE MacBook Air M4 15,3” 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO SILVER prenosni računalnik, (21827161)
že od 22,71 € na mesec
Asus prenosnik Vivobook M1605YA-MB322W (90NB10R1-M016M0)
že od 10,1 € na mesec
Asus prenosnik Vivobook X1607QA-MB004W (90NB15Z2-M006Y0)
že od 13,46 € na mesec
Hisense 75E8S 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
že od 15,23 € na mesec
Samsung Galaxy Tab A9+ 2025 (X210R), 128 GB, Wi-Fi, grafitna
že od 11,41 € na mesec
SAMSUNG SAMSUNG Galaxy Tab S10 FE+, 33 cm (13″), 128 GB, WiFi, siv tablični računalnik + ovitek, (22148524)
že od 10,93 € na mesec
Samsung televizor QE55Q60DAUXXH QLED 4K, 139cm (55)
že od 10,84 € na mesec
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
že od 10,05 € na mesec




