



HUAWEI WATCH 4 PRO 55020AMB
403,67 € Izvirna cena je bila: 403,67 €.289,00 €Trenutna cena je: 289,00 €.
APPLE pametni telefon iPhone 15 6GB/128GB, Blue
949,00 € Izvirna cena je bila: 949,00 €.579,79 €Trenutna cena je: 579,79 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S24 FE 8GB/128GB, Graphite
749,00 € Izvirna cena je bila: 749,00 €.469,00 €Trenutna cena je: 469,00 €.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
3
6
12
24
36
48
60
10,27 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: Samsung Galaxy S24 FE 128gb
Opis
Galaxy S24 FE navdušuje z napredno umetno inteligenco, izjemnim fotoaparatom s ProVisual Engine, izboljšanim zaslonom Dynamic AMOLED 2X ter zmogljivostjo za vrhunsko igranje. Z robustno baterijo 4700 mAh in zaščito Gorilla® Glass Victus®+ je idealen za vse, ki iščejo vzdržljiv in zmogljiv telefon.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 128GB |
| Kapaciteta baterije | 4700 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 2340 x 1080 |
| Tehnologija zaslona | Dynamic AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | grafitno siva |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 10 |
| Širina | 77.3 mm |
| Višina | 162 mm |
| Teža | 213 g |
| Debelina | 8 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Brezžično polnjenje | da |
| Vrsta DualSIM | 1x SIM in eSIM |
| Vrsta SIM | nano |
| Odpornost stekla | Gorilla Glass Victus |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Kompas | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | ne |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 10 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Procesor | Exynos |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020, Vienna, AT office.ljubljana@samsung.com |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Natural Titanium
že od 17,52 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Desert Titanium
že od 19,66 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Natural Titanium
že od 19,56 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec







