


SAMSUNG pametni telefon Galaxy S24 FE 8GB/256GB, Yellow
810,00 € Izvirna cena je bila: 810,00 €.489,89 €Trenutna cena je: 489,89 €.
XIAOMI pametni telefon Redmi Note 14 5G 8GB/256GB, Midnight Black
299,99 € Izvirna cena je bila: 299,99 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 FE 8GB/256GB, White
649,00 € Izvirna cena je bila: 649,00 €.579,79 €Trenutna cena je: 579,79 €.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: samsung galaxy s25 fe 256gb white
Opis
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 2340 x 1080 |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| Barva | bela |
| Širina | 76.6 mm |
| Višina | 161.3 mm |
| Teža | 190 g |
| Debelina | 7.4 mm |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Kompas | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Procesor | Exynos |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | B |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Milanese Loop pašček M
že od 14,12 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Dark Green Loop pašček, M
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec







