



SAMSUNG pametni telefon Galaxy A37 8GB/256GB, White
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.418,18 €Trenutna cena je: 418,18 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 FE 8GB/256GB, Jetblack
809,99 € Izvirna cena je bila: 809,99 €.649,49 €Trenutna cena je: 649,49 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 Ultra 12GB/1TB, Black
1.799,00 € Izvirna cena je bila: 1.799,00 €.1.399,99 €Trenutna cena je: 1.399,99 €.
Novi Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB v Black barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
23,57 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: Samsung Galaxy S26 ultra 1TB
Opis
ehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.8 Palcev |
| Spomin | 1000GB / 1TB |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | črna |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM brez spominske kartice |
| Vrsta SIM | nano+eSIM |
| Različica Bluetooth | 6 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 200 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24. mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Natural Titanium
že od 17,52 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,58 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Light Green
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec







