SAMSUNG pametni telefon Galaxy Z Fold7 12GB/512GB, Silver Shadow
2.219,99 € Izvirna cena je bila: 2.219,99 €.1.800,00 €Trenutna cena je: 1.800,00 €.
Apple Watch Ultra 2 pametna ura, 49mm, Cellular, Black Titanium, Black Trail Loop, M/L, RABLJENA
639,39 € Izvirna cena je bila: 639,39 €.588,88 €Trenutna cena je: 588,88 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy Z Fold7 12GB/256GB, Blue Shadow
2.099,00 € Izvirna cena je bila: 2.099,00 €.1.448,48 €Trenutna cena je: 1.448,48 €.
Nov Samsung Galaxy Z Fold 7 256gb v Blue Shadow barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: samsung galaxy z fold 7 256gb blue shadow
Opis
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 8 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 4400 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | Dynamic AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | blue – modra |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Teža | 215 g |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac/ax |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Barometer | da |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 10 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 200 mpx |
| Energijski razred | B – razred |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020, Vienna, AT office.ljubljana@samsung.com |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
že od 13,78 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Black Titanium
že od 17,57 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Desert Titanium
že od 19,66 € na mesec
APPLE Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Black Trail Loop – M/L
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Dark Green Loop pašček, M
že od 13,44 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec






