APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/256GB, Black
1.199,00 € Izvirna cena je bila: 1.199,00 €.898,98 €Trenutna cena je: 898,98 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A36 8GB/256GB, Black
449,00 € Izvirna cena je bila: 449,00 €.318,18 €Trenutna cena je: 318,18 €.
SAMSUNG SAMSUNG Galaxy Buds3 srebrne slušalke
179,89 € Izvirna cena je bila: 179,89 €.99,99 €Trenutna cena je: 99,99 €.
Nove Brezžične slušalke Samsung Galaxy Buds 3 v silver barvi.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Dodatna oprema, Slušalke
Oznaka: Samsung Galaxy Buds 3
Opis
Galaxy Buds3 slušalke prinašajo vrhunsko zvočno izkušnjo z 11 mm zvočnikom in 24-bitnim kodekom za Hi-Fi zvok. Ergonomska poševna zasnova zagotavlja udobno prileganje, izboljšan ANC pa omogoča jasno poslušanje. S preprostimi gestami upravljajte slušalke, medtem ko Galaxy AI optimizira zvok glede na vaše preference. S funkcijo prevajanja v realnem času premagajte jezikovne ovire in uživajte v 360-stopinjskem prostorskem zvoku.
Tehnične podrobnosti/Lastnosti
| Zvočnik: | Eno smerni (1-Way), 11 mm |
| Zvok visoke ločljivosti: | Da, Ultra High Quality Sound 24bit / 96kHz, HQ |
| ANC: | Da |
| Prilagodljivo izničevanje šumov (Adaptive Noise Control): | Ne |
| Prilagodljiv EQ / ANC: | Da |
| Osvetlitev Blade Lights: | Ne |
| Ambient Sound: | Ne |
| 360-stopinjski zvok: | Da |
| Stopnja zaščite: | IP57 |
| Samsung Find: | Da |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Funckija Auto Switch: | Da |
| Čas delovanja: | Do 6 ur / 30 ur (ANC Off) Do 5 ur / 24 ur (ANC On) |
| Teža: | 4.7 g slušalke / 46.5 g polnilna škatlica |
| Barva: | Srebrna |
Garancija: 12 mesecev.
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
