APPLE APPLE MacBook Air M4 15,3'' 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO SILVER prenosni računalnik, (21827161)
1.629,99 € Izvirna cena je bila: 1.629,99 €.1.349,49 €Trenutna cena je: 1.349,49 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy Z Fold7 12GB/512GB, Silver Shadow
2.219,99 € Izvirna cena je bila: 2.219,99 €.1.800,00 €Trenutna cena je: 1.800,00 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Blue Black
999,99 € Izvirna cena je bila: 999,99 €.716,16 €Trenutna cena je: 716,16 €.
Nov Samsung Galaxy S25 256gb Blue Black z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaki: Blue Black, SAMSUNG Galaxy S25 12GB/256GB
Opis
Briljanten 15,75 cm (6,2″) dinamični LTPO AMOLED 2X zaslon z ločljivostjo 1080×2340, HDR, osveževanjem 120 Hz in zaščito s kaljenim steklom Corning Gorilla Glass. Vsebuje operacijski sistem Android 15, ultra zmogljiv procesor Snapdragon 8 Elite, 12 GB RAM-a in 256 GB pomnilnika. Ponaša se z bliskovito hitrim omrežjem 5G, kamerami z ločljivostjo 50+12+10 MP, 12 MP selfie kamero, baterijo s 4000 mAh, super hitrim polnjenjem z močjo 25 W in brezžičnim polnjenjem. Vsebuje NFC, Samsung DeX in zaščito IP68.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.2 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 4000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 2340 x 1080 |
| Tehnologija zaslona | Dynamic AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | Blue Black |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Širina | 70.5 mm |
| Višina | 146.9 mm |
| Teža | 162 g |
| Debelina | 7.2 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Brezžično polnjenje | da |
| SOS gumb | ne |
| Vrsta DualSIM | 1x SIM in eSIM |
| Vrsta SIM | nano |
| Odpornost stekla | Corning Glass |
| Wi-fi standard | 802.11be |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | ne |
| Merilnik srčnega utripa | ne |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| OTG | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Frekvenca procesorja | 4.32 GHz |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Black Titanium
že od 17,57 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Desert Titanium
že od 18,51 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,92 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec







