APPLE pametni telefon iPhone 17 Pro 12GB/1TB, Deep Blue
2.049,00 € Izvirna cena je bila: 2.049,00 €.1.724,24 €Trenutna cena je: 1.724,24 €.
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
239,99 € Izvirna cena je bila: 239,99 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
XIAOMI Pametni telefon XIAOMI 15T 5G 12 GB RAM, 256 GB ROM, Black, (5000035245)
699,99 € Izvirna cena je bila: 699,99 €.549,49 €Trenutna cena je: 549,49 €.
Nov mobilni telefon Xiaomi 15t z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Xiaomi
Oznaka: xiaomi 15t
Opis
Xiaomi 15T s trojno kamero Leica in Summilux optiko, procesorjem MediaTek Dimensity 8400-Ultra in 5500 mAh baterijo. Ponuja 6,83-palčni zaslon z 120 Hz in hitrim 67 W polnjenjem.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.8 Palcev |
| Spomin | 512 GB |
| Kapaciteta baterije | 5500 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Podpora omrežja | 5G |
| Barva | črna |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 32 mpx |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Xiaomi Corporation #019, 8 F‑Building 6, 33 Xi’erqi Mi 100085, Beijing, CN support.global@support.mi.com |
Garancija: 24 mesecev.
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,37 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
že od 12,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Black Titanium
že od 17,57 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Natural Titanium
že od 17,52 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Light Green
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec






