



APPLE pametni telefon iPhone 17 Pro 12GB/256GB, Deep Blue
1.399,00 € Izvirna cena je bila: 1.399,00 €.1.248,48 €Trenutna cena je: 1.248,48 €.
XIAOMI Pametni telefon XIAOMI 15T 5G 12 GB RAM, 256 GB ROM, Black, (5000035245)
699,99 € Izvirna cena je bila: 699,99 €.549,49 €Trenutna cena je: 549,49 €.
APPLE pametni telefon iPhone 17 Pro 12GB/1TB, Deep Blue
2.049,00 € Izvirna cena je bila: 2.049,00 €.1.724,24 €Trenutna cena je: 1.724,24 €.
Nov mobilni telefon Iphone 17 PRO 1TB Deep Blue z 12 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Apple telefoni, Mobilne naprave
Oznaka: iphone 17 pro deep blue
Opis
Apple iPhone 17 Pro je najzmogljivejši iPhone doslej z unibody ohišjem iz aluminija. Ponuja 48MP Fusion kamere, 18MP Center Stage sprednjo kamero ter najdaljši telefoto zoom na iPhone-u (do 200 mm, 16× optični razpon). Z A19 Pro čipom in naprednim hlajenjem omogoča vrhunsko zmogljivost. Podpira ProRes RAW in 4K 120 fps video ter vključuje Apple Intelligence in iOS 26 za vsakodnevno pomoč.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | iOS |
| Velikost zaslona | 6.3 Palcev |
| Spomin | 1000 GB oz 1TB |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | OLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | modra |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 6 |
| Širina | 71.9 mm |
| Višina | 150 mm |
| Teža | 206 g |
| Debelina | 8.7 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | ne |
| Brezžično polnjenje | da |
| Vrsta SIM | eSIM |
| Odpornost stekla | Ceramic Shield |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Različica Bluetooth | 6 |
| 3D prepoznava obraza | da |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Stopnja zaščite | IP68 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | ne |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 18 mpx |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 48 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Apple Ltd. Street Hollyhill Ln T23 YK84, Cork, IE contactus.de@euro.apple.com |
Garancija: 1. leto
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
že od 12,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Desert Titanium
že od 18,51 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, White Titanium
že od 17,64 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Desert Titanium
že od 19,66 € na mesec
APPLE Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Black Trail Loop – M/L
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec







