


SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 FE 8GB/256GB, Jetblack
809,99 € Izvirna cena je bila: 809,99 €.649,49 €Trenutna cena je: 649,49 €.
Apple IPHONE Power adapter hišni polnilec 220V Type C
31,99 € Izvirna cena je bila: 31,99 €.29,99 €Trenutna cena je: 29,99 €.
Lenovo Tablični računalnik Idea Tab s tipkovnico in pisalom (ZAFR0280HR)
359,99 € Izvirna cena je bila: 359,99 €.299,99 €Trenutna cena je: 299,99 €.
Nov Lenovo TAB Idea tablični računalnik, 8GB, 256GB, 2,5K, WIFI + tipkovnica z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
100,00 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
36
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Šifra:
ZAFR0280HR
Kategoriji: Računalništvo, Tablični računalniki
Oznaka: Lenovo Idea Tab MAtte edition
Opis
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 11 Palcev |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| GPS | da |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 |
| Vrsta zaslona | IPS |
| Ločljivost glavnega aparata | 8,0 |
| USB vhod | da |
| Procesor | Mediatek |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Priključek | USB-C |
| Barva | siva |
| Širina | 25.4 cm |
| Višina | 16.6 cm |
| Teža | 480 g |
| Globina | 0.6 cm |
| Ločljivost sprednje kamere | 5 |
| Kapaciteta baterije | 7040 mAh |
| Wi-fi standard | ac |
| Število zvočnikov | 4 Kos |
| Proizvajalec | Lenovo PC HK Limited Landererova 12 811 09, Bratsilava, SK https://pcsupport.lenovo.com/pl/en/contact-us |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
Asus prenosnik Vivobook X1607QA-MB004W (90NB15Z2-M006Y0)
že od 13,46 € na mesec
Hisense 75E8S 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
že od 15,23 € na mesec
LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB Windows 11 Home prenosnik 82XM010CSC
že od 10,93 € na mesec
Prenosnik Apple Macbook Air 13″ M4 10C-10C, 24GB, 512GB – Starlight
že od 23,2 € na mesec
Prenosnik ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1867 R5-7320U, 16GB, 512GB
že od 11,63 € na mesec
Samsung Galaxy Tab A9+ 2025 (X210R), 128 GB, Wi-Fi, grafitna
že od 11,41 € na mesec
SAMSUNG tablični računalnik Galaxy Tab A11+ 128GB Wi-Fi (X230), siv
že od 12,46 € na mesec
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
že od 10,05 € na mesec





