



SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 12GB/256GB, Blue
999,00 € Izvirna cena je bila: 999,00 €.819,19 €Trenutna cena je: 819,19 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A37 8GB/256GB, Charcoal
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.418,18 €Trenutna cena je: 418,18 €.
Prenosnik Apple Macbook Air 13″ M4 10C-10C, 24GB, 512GB – Starlight
1.999,00 € Izvirna cena je bila: 1.999,00 €.1.399,99 €Trenutna cena je: 1.399,99 €.
Nov prenosnik APPLE MacBook Air M4 13 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO STARLIGHT z 12 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
23,57 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Prenosniki, Računalništvo
Oznaka: apple macbook air 13 m4
Opis
Vrhunski ultrabook prenosnik MacBook Air 13 poganja napreden 10-jedrni čip Apple M4 z zmogljivo 10-jedrno integrirano grafiko. Vsebuje 34,54 cm (13,6″) velik Liquid Retina IPS zaslon z osupljivo ločljivostjo 2560 × 1664. Delovni pomnilnik s kapaciteto 24 GB pa bo v kombinaciji z bliskovito hitrim SSD pogonom kapacitete 512 GB poskrbel za brezhibno odzivnost in večopravilnost. Navdušila pa bo tudi izvrstna Magic Keyboard tipkovnica z osvetlitvijo. Nameščen je napreden in še izboljšan operacijski sistem macOS. Prenosnik vsebuje lokalizirano tipkovnico. ( Slovenska tipkovnica ).
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 13.6 Palcev |
| Operacijski sistem | macOS |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Spomin (RAM) | 24 GB |
| Vrsta naprave | multimedijski prenosniki |
| Procesor | Apple |
| Število jeder procesorja | 10 |
| Zaslon na dotik | ne |
| Vrsta spominskega medija | SSD |
| USB C | 2 |
| Čitalec prstnih odtisov | da |
| Wi-fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Širina | 304.1 mm |
| Višina | 11.3 mm |
| Debelina | 215 mm |
| Teža | 1.24 kg |
| Barva | barva šampanjca |
| Wi-fi standard | ax |
| Tipkovnica z osvetlitvijo | da |
| Proizvajalec | Apple Ltd. Street Hollyhill Ln T23 YK84, Cork, IE contactus.de@euro.apple.com |
Garancija: 12 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
ACER prenosni računalnik Nitro 5 AN515-58 15.6/Core i7/16GB/512SSD
že od 13,44 € na mesec
APPLE APPLE MacBook Air M4 15,3” 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO SILVER prenosni računalnik, (21827161)
že od 22,71 € na mesec
Asus prenosnik Vivobook M1605YA-MB322W (90NB10R1-M016M0)
že od 10,1 € na mesec
Prenosnik ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1867 R5-7320U, 16GB, 512GB
že od 11,63 € na mesec
SAMSUNG SAMSUNG Galaxy Tab S10 FE+, 33 cm (13″), 128 GB, WiFi, siv tablični računalnik + ovitek, (22148524)
že od 10,93 € na mesec
SAMSUNG tablični računalnik Galaxy Tab A11+ 128GB Wi-Fi (X230), siv
že od 12,46 € na mesec
Samsung televizor QE55Q60DAUXXH QLED 4K, 139cm (55)
že od 10,84 € na mesec
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
že od 10,05 € na mesec




