

Prenosnik Apple Macbook Air 13" M4 10C-10C, 24GB, 512GB - Starlight
1.999,00 € Izvirna cena je bila: 1.999,00 €.1.399,99 €Trenutna cena je: 1.399,99 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A37 8GB/256GB, Graygreen
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.418,18 €Trenutna cena je: 418,18 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A37 8GB/256GB, Charcoal
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.418,18 €Trenutna cena je: 418,18 €.
Novi Samsung Galaxy A37 256gb v Sivi barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
11,05 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
36
48
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: Samsung Galaxy a37 256gb
Opis
Pametni telefon Samsung Galaxy A37 5G prinaša vrhunske funkcije in umetno inteligenco v elegantnem ohišju. Ponaša se s čudovitim 17,02 cm (6,7″) FHD+ Super AMOLED Plus zaslonom in zmogljivim sistemom kamer s 50 MP (OIS) za popolne nočne posnetke. Za brezskrbno uporabo skrbita velika 5000 mAh baterija in IP68 zaščita pred vodo. Naprava zagotavlja izjemno življenjsko dobo s kar 6 leti varnostnih in sistemskih posodobitev.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | temno siva |
| NFC | ne |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta SIM | nano |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 6 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24. mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,37 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
že od 13,78 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,58 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,56 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec






