


SAMSUNG pametni telefon Galaxy A17 5G 4GB/128GB, Blue
229,99 € Izvirna cena je bila: 229,99 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
Prenosnik Apple Macbook Air 13" M4 10C-10C, 24GB, 512GB - Starlight
1.999,00 € Izvirna cena je bila: 1.999,00 €.1.399,99 €Trenutna cena je: 1.399,99 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 12GB/256GB, Blue
999,00 € Izvirna cena je bila: 999,00 €.819,19 €Trenutna cena je: 819,19 €.
Novi Samsung Galaxy S26 256gb v modri barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
13,80 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: samsung galaxy s26 256gb
Opis
Samsung Galaxy S26 prinaša vrhunsko zmogljivost z napredno umetno inteligenco Galaxy AI, 50 MP kamero za osupljive fotografije in svetlim 16 cm (6,3″) Dynamic AMOLED 2X zaslonom. Vzdržljiva baterija v elegantnem in na vodo odpornem ohišju.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.3 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 4300 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | nebeško modra |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 10 |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM brez spominske kartice |
| Vrsta SIM | nano+eSIM |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | da |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | A – |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, White
že od 12,68 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Milanese Loop pašček M
že od 14,12 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Natural Titanium Milanese Loop pašček M
že od 13,29 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Gray
že od 19,31 € na mesec
TCL 4042S – črn
že od 11,87 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec







