



APPLE pametna ura Watch Ultra2 v2 (49mm, Cellular), Black Titanium ohišje, Dark Green Loop pašček (M)
899,00 € Izvirna cena je bila: 899,00 €.699,99 €Trenutna cena je: 699,99 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S26 12GB/256GB, Blue
999,00 € Izvirna cena je bila: 999,00 €.819,19 €Trenutna cena je: 819,19 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A17 5G 4GB/128GB, Blue
229,99 € Izvirna cena je bila: 229,99 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: Samsung Galaxy A17 5G 128gb
Opis
Samsung Galaxy A17 pametni telefon na dotik se ponaša z atraktivnim dizajnom, uporabniškim vmesnikom One UI 7, trojno kamero visoke ločljivosti, odzivnim jasnim zaslonom, zmogljivim procesorjem in 128 GB notranjega pomnilnika.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 128 GB |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | AMOLED |
| Barva | modra |
| Reža za pomnilniške kartice | da |
| Vrsta spominske kartice | MicroSD |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM in spominska kartice |
| Odpornost stekla | Gorilla Glass Victus |
| Giroskop | da |
| Senzor bližine | da |
| Kompas | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 4 GB |
| Energijski razred | B |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Natural Titanium
že od 17,52 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, White Titanium
že od 17,64 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,58 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Milanese Loop pašček M
že od 14,12 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec







