


SAMSUNG pametni telefon Galaxy A26 8GB/256GB, Mint
369,99 € Izvirna cena je bila: 369,99 €.279,79 €Trenutna cena je: 279,79 €.
SAMSUNG pametna ura SM-L330 GALAXY WATCH8 44MM BT DARK GRAY SM-L330NDAAEUE
409,95 € Izvirna cena je bila: 409,95 €.329,29 €Trenutna cena je: 329,29 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A26 8GB/256GB, Black
369,99 € Izvirna cena je bila: 369,99 €.255,00 €Trenutna cena je: 255,00 €.
Nov mobilni telefon Samsung Galaxy A26 256gb v Black barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
85,00 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: samsung galaxy a26 256gb black
Opis
Galaxy A26 5G je opremljen s 17,0 cm (6,7-palčnim) Super AMOLED zaslonom z ločljivostjo 1080 × 2340 slikovnih točk in frekvenco osveževanja 120 Hz, kar zagotavlja izjemno tekočo in ostro sliko. Zaslon, zaščiten z Gorilla Glass Victus, nudi odpornost proti praskam in poškodbam, njegova barvna globina 16 milijonov barv pa omogoča živahne in realistične prikaze.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Tehnologija zaslona | SAMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | črna |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | da |
| NFC | da |
| Vrsta spominske kartice | MicroSD |
| Širina | 77.5 mm |
| Višina | 164 mm |
| Teža | 200 g |
| Debelina | 7.7 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Vrsta DualSIM | 2x SIM ali 1x SIM + SD kartica |
| Vrsta SIM | nano |
| Odpornost stekla | Corning Glass |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac/ax |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| 3D prepoznava obraza | ne |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | ne |
| Merilnik srčnega utripa | ne |
| Stopnja zaščite | IP67 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| OTG | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | da |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 13 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Frekvenca procesorja | 2.4 GHz |
| Procesor | Exynos |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020, Vienna, AT office.ljubljana@samsung.com |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Ultramarine
že od 13,78 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, White Titanium
že od 19,92 € na mesec
APPLE Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Black Trail Loop – M/L
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Dark Green Loop pašček, M
že od 13,44 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Light Green
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Silver Shadow
že od 12,75 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec







