



Samsung Galaxy Tab A9+ 2025 (X210R), 128 GB, Wi-Fi, grafitna
319,99 € Izvirna cena je bila: 319,99 €.239,39 €Trenutna cena je: 239,39 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy Xcover7 PRO 6GB/128GB, Black
599,00 € Izvirna cena je bila: 599,00 €.499,99 €Trenutna cena je: 499,99 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A36 8GB/256GB, Lime
449,49 € Izvirna cena je bila: 449,49 €.318,18 €Trenutna cena je: 318,18 €.
Novi Samsung Galaxy A36 5g 256gb v Awesome Lime barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaki: Lime, SAMSUNG pametni telefon Galaxy A36 8GB/256GB
Opis
Izjemen 17 cm (6,7″) Super AMOLED zaslon z ločljivostjo FHD+, HDR in frekvenco osveževanja 120 Hz. Vsebuje operacijski sistem Android 15, izjemno zmogljiv procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 in bliskovito hitro mobilno omrežje 5G. Vsebuje 6 GB RAM in 256 GB notranjega polnilnika. Kamera z ločljivostjo 50+8+5 MP, 12 MP selfie kamera. 5000 mAh baterija, super hitro polnjenje. NFC, orodja za urejanje fotografij z umetno inteligenco, funkcija Circle to Search with Google. Vsebuje kaljeno steklo Corning Gorilla Glass Victus+ ter zaščito po standardu IP67.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.7 Palcev |
| Spomin | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Tehnologija zaslona | SAMOLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | svetlo zelena |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Širina | 77.9 mm |
| Višina | 162.7 mm |
| Teža | 195 g |
| Debelina | 7.4 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Brezžično polnjenje | ne |
| SOS gumb | ne |
| Vrsta DualSIM | 2xSIM brez spominske kartice |
| Vrsta SIM | nano |
| Odpornost stekla | Corning Glass |
| Število zvočnikov | 2 Kos |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac/ax |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| 3D prepoznava obraza | ne |
| Giroskop | da |
| Pospeškometer | da |
| Senzor bližine | da |
| Senzor za prilagajanje osvet. | da |
| Kompas | da |
| Barometer | ne |
| Merilnik srčnega utripa | ne |
| Stopnja zaščite | IP67 |
| Glonass | da |
| Galileo | da |
| OTG | da |
| Hitro polnjenje | da |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | ne |
| Priključek | USB-C |
| Število kamer – zadaj | 3 Kos |
| Število kamer – spredaj | 1 Kos |
| Ločljivost sprednje kamere | 12 mpx |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Frekvenca procesorja | 2.4 GHz |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
Garancija: 2. leti
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 8GB/128GB, Black
že od 12,37 € na mesec
APPLE Watch Ultra 2 v2, Black Titanium Black Trail Loop – M/L
že od 13,44 € na mesec
Apple Watch Ultra 2 v2, Dark Green Loop pašček, M
že od 13,44 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/256GB, Titanium Silver Blue
že od 16,81 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB, Titanium Black
že od 17,91 € na mesec
TCL 4042S – črn
že od 11,87 € na mesec







