SAMSUNG pametni telefon Galaxy A36 8GB/256GB, Lime
449,49 € Izvirna cena je bila: 449,49 €.318,18 €Trenutna cena je: 318,18 €.
APPLE pametni telefon iPhone 17 Pro 12GB/256GB, Deep Blue
1.399,00 € Izvirna cena je bila: 1.399,00 €.1.248,48 €Trenutna cena je: 1.248,48 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy Xcover7 PRO 6GB/128GB, Black
599,00 € Izvirna cena je bila: 599,00 €.499,99 €Trenutna cena je: 499,99 €.
Nov Samsung Galaxy XCover7 PRO v črni barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
10,95 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
36
48
60
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Mobilne naprave, Samsung telefoni
Oznaka: SAMSUNG pametni telefon Galaxy Xcover7 PRO
Opis
| izične lastnosti | |
|---|---|
| Barva | Black |
| Teža | 240g |
| Dimenzije | 168,6 x 79,9 x 10,2 |
| Tip kartice SIM | Nano SIM |
| eSIM | da |
| Dual sim | da |
| GLAVNE LASTNOSTI | |
| 5G | da |
| VoLTE | da |
| VoWiFi | da |
| Delovni pomnilnik | 6 GB |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Reža za spominsko kartico | da |
| Maksimalna velikost spominske kartice | do 1 TB |
| Vtičnica za slušalke (in standard CTIA/OMTP) | ne |
| Varnost | senzor prstnega odtisa |
| Procesor | Samsung Exynos 2400 |
| Grafična kartica | Adreno 710 |
| Operacijski sistem | Android 15 (One UI 8.0) |
| Meni v slovenskem jeziku | da |
| SAR vrednost | |
| ZASLON | |
| Tehnologija | LCD |
| Diagonala | 6.6″ | 16.7 mm |
| Ločljivost | 2408 x 1080 (FHD+) |
| Osveževanje zaslona | 120 Hz |
| Zaščita | Victus |
| Barvna globina | 16M |
| BATERIJA | |
| Tip in kapaciteta | Li – Ion, 4350 mAh |
| Hitro polnjenje | ne |
| Brezžično polnjenje | ne |
| Maksimalen čas pripravljenosti | / |
| Maksimalen čas pogovora | / |
| POVEZLJIVOST | |
| USB | USB-C |
| NFC | da |
| Ultra-širokopasovna tehnologija | da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth | Bluetooth v5.4 |
| GPS | GPS,Glonass,Beidou,Galileo,QZSS |
| GPRS | da |
| Omrežje 5G | da |
| Omrežje 4G / LTE | da |
| 3G omrežje | da |
| 2G omrežje | da |
| FOTOAPARAT in VIDEO | |
| Glavni fotoaparat | 50.0MP, 8.0MP |
| Sekundarni fotoaparat | 13.0MP |
| Bliskavica | da |
| Video | 4K | @30fps |
| OSTALE FUNKCIJE | |
| Senzorji | Merilnik pospeška, senzor prstnih odtisov, žiroskopski senzor, geomagnetni senzor, Hallov senzor, svetlobni senzor RGB, senzor bližine |
| Glasovno upravljanje | da |
| VSEBINA PAKETA | |
| Polnilnik | ne |
| Podatkovni kabel | da |
| Slušalke | ne |
| Spominska kartica | ne |
| Ostalo | / |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
APPLE pametni telefon iPhone 16 Plus 8GB/128GB, Ultramarine
že od 14,29 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro 8GB/128GB, Black Titanium
že od 17,57 € na mesec
APPLE pametni telefon iPhone 16 Pro Max 8GB/256GB, Black Titanium
že od 19,68 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A16 5G 4GB/128GB, Blue Black
že od 16,98 € na mesec
SAMSUNG pametni telefon Galaxy S25 12GB/256GB, Navy
že od 11,69 € na mesec
XIAOMI 14T Titan Black 256gb
že od 10,63 € na mesec






