

XIAOMI pametni telefon 17 Ultra 16GB/512GB, Black
1.499,00 € Izvirna cena je bila: 1.499,00 €.1.350,50 €Trenutna cena je: 1.350,50 €.
Novi Xioami 17 Ultra 512gb v Black barvi z 24 mesečno garancijo.
1 na zalogi
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Pametni telefon Xiaomi 17 Ultra prinaša revolucionarno izkušnjo z vrhunskim procesorjem Snapdragon 8 Elite Gen 5 in napredno umetno inteligenco Xiaomi HyperAI. Ponaša se z ogromnim 17,52 cm (6,9″) HyperRGB OLED zaslonom z neverjetno svetilnostjo do 3500 nits. Njegov glavni adut je profesionalni sistem kamer Leica z 1-palčnim glavnim senzorjem in impresivnim 200 MP telefoto objektivom. Vrhunsko zmogljivost dopolnjuje velika baterija s kapaciteto 6000 mAh , ki podpira bliskovito 90 W žično in 50 W brezžično polnjenje.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 6.9 Palcev |
| Spomin | 512 GB |
| Kapaciteta baterije | 6000 mAh |
| Vrsta mobilnega telefona / Obl | Na dotik |
| Tehnologija zaslona | OLED |
| Podpora omrežja | 5G |
| GPS | da |
| Barva | črna |
| FM radio | ne |
| Reža za pomnilniške kartice | ne |
| NFC | da |
| Širina | 77.6 mm |
| Višina | 162.9 mm |
| Teža | 218.4 g |
| Debelina | 8.3 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | da |
| Brezžično polnjenje | da |
| Vrsta SIM | nano |
| Hitro polnjenje | da |
| Priključek | USB-C |
| DualSim | da |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Največja ločljivost objektiva | 50 mpx |
| Energijski razred | A |
| Proizvajalec | Xiaomi Technology Netherlands B.V Prinses Beatrixlaan 582 2595 BM, The Hague, NL contact@support.mi.com |






