XIAOMI Pametni telefon XIAOMI 15T 5G 12 GB RAM, 256 GB ROM, Black, (5000035245)
699,99 € Izvirna cena je bila: 699,99 €.549,49 €Trenutna cena je: 549,49 €.
SAMSUNG pametni telefon Galaxy A36 6GB/128GB, Black
399,99 € Izvirna cena je bila: 399,99 €.241,41 €Trenutna cena je: 241,41 €.
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
239,99 € Izvirna cena je bila: 239,99 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
Nov tablični računalnik Samsung Galaxy Tab A11 LTE v sivi barvi z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Računalništvo, Tablični računalniki
Oznaka: Samsung Galaxy Tab A11 LTE
Opis
Novi Galaxy Tab A11, ki ga je navdihnila ikonična Galaxy S serija, je videti eleganten in prefinjen. Njegova poenostavljena silhueta in čista izdelava dopolnjujeta vrhunski dizajn, ki ostaja zvest identiteti Galaxyja. Galaxy Tab A11, ki je na voljo v klasični sivi in srebrni barvi, se odlično zlije z vašim vsakdanjim slogom.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 8,7 Palcev |
| Notranji pomnilnik | 64GB |
| GPS | da |
| Ločljivost zaslona | 1340 x 800 (WXGA+) |
| Vrsta zaslona | TFT LCD |
| Ločljivost glavnega aparata | 8,0 |
| Reža za sim kartico | DA |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 4 GB |
| Reža za pomnilniške kartice | da |
| Priključek | USB-C |
| Barva | grafitno siva |
| Širina | 124,7 mm |
| Višina | 211 mm |
| Teža | 355g |
| Globina | 8 mm |
| Ločljivost sprednje kamere | 5 |
| Kapaciteta baterije | 5100 mAh |
| Wi-fi standard | a/b/g/n/ac |
| Število zvočnikov | 4 Kos |
| Jack 3,5 mm avdio priključek | da |
| Frekvenca procesorja | 2.2 GHz |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24 mesecev.
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
ACER prenosni računalnik Nitro 5 AN515-58 15.6/Core i7/16GB/512SSD
že od 13,44 € na mesec
Asus prenosnik Vivobook M1605YA-MB322W (90NB10R1-M016M0)
že od 10,1 € na mesec
Hisense 75E8S 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
že od 15,23 € na mesec
LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB Windows 11 Home prenosnik 82XM010CSC
že od 10,93 € na mesec
Prenosnik ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1867 R5-7320U, 16GB, 512GB
že od 11,63 € na mesec
SAMSUNG SAMSUNG Galaxy Tab S10 FE+, 33 cm (13″), 128 GB, WiFi, siv tablični računalnik + ovitek, (22148524)
že od 10,93 € na mesec
SAMSUNG tablični računalnik Galaxy Tab A11+ 128GB Wi-Fi (X230), siv
že od 12,46 € na mesec
Samsung televizor QE55Q60DAUXXH QLED 4K, 139cm (55)
že od 10,84 € na mesec




