




SAMSUNG pametni telefon Galaxy A37 8GB/256GB, Graygreen
529,00 € Izvirna cena je bila: 529,00 €.418,18 €Trenutna cena je: 418,18 €.
Apple IPHONE Power adapter hišni polnilec 220V Type C
31,99 € Izvirna cena je bila: 31,99 €.29,99 €Trenutna cena je: 29,99 €.
Hisense 75E8S 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
1.119,00 € Izvirna cena je bila: 1.119,00 €.919,19 €Trenutna cena je: 919,19 €.
Novi pametni TV z 24 mesecev garancije.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
1 na zalogi
15,49 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Kategoriji: Računalništvo, TV
Oznake: 189 cm, 4K UHD, HISENSE televizor 75E8S, Mini LED, Vidaa
Opis
Hisense 75E8S je ULED Mini LED Smart TV s 189 cm (75″) zaslonom in ločljivostjo 4K Ultra HD. Ponuja izjemno kakovost slike z izrazitim kontrastom in živahnimi barvami, podprto s tehnologijo Hi-Q LED Mini LED in osveževanjem 144 Hz za gladko igranje. Vgrajen nizkotonec zagotavlja poglobljen bas, pametni operacijski sistem VIDAA pa omogoča enostaven dostop do vsebin.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala | 189 cm |
| Velikost zaslona | 75 Palcev |
| Ločljivost HD | ULTRA HD |
| TV tuner | DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Vrsta osvetlitve | Direct LED |
| Aplikacije in storitve | Amazon Prime, Apple TV, Canal+, Disney+, HBO Max, Netflix, Skylink Live Tv, SkyShowtime, Voyo, Youtube |
| Omrežne povezave | AirPlay, Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Inteligenca televizije | Smart TV |
| Operacijski sistem | VIDAA |
| Priključki | CI slot, Ethernet, HDMI 2.1, USB 3.0 |
| HDMI ARC | eARC |
| Podprti HDR formati | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Prostorski zvok | Dolby Atmos |
| Izhodna moč (RMS) | 40 W |
| Širina | 166.8 cm |
| Višina | 96.3 cm |
| Globina | 5.8 cm |
| Širina skupaj s stojalom | 166.8 cm |
| Višina vključno s stojalom | 102.4 cm |
| Globina skupaj s stojalom | 32.5 cm |
| Teža vključno s stojalom | 27.5 kg |
| Energijski razred | E |
| Igralne funkcije | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate) |
| Proizvajalec | Hisense Europe GmbH Leibnizstr. 2 85716, Unterschleißheim, DE info@hisense.de |
Garancija: 24. mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
ACER prenosni računalnik Nitro 5 AN515-58 15.6/Core i7/16GB/512SSD
že od 13,44 € na mesec
APPLE APPLE MacBook Air M4 15,3” 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO SILVER prenosni računalnik, (21827161)
že od 22,71 € na mesec
LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB Windows 11 Home prenosnik 82XM010CSC
že od 10,93 € na mesec
Prenosnik Apple Macbook Air 13″ M4 10C-10C, 24GB, 512GB – Starlight
že od 23,2 € na mesec
Samsung Galaxy Tab A9+ 2025 (X210R), 128 GB, Wi-Fi, grafitna
že od 11,41 € na mesec
SAMSUNG SAMSUNG Galaxy Tab S10 FE+, 33 cm (13″), 128 GB, WiFi, siv tablični računalnik + ovitek, (22148524)
že od 10,93 € na mesec
Samsung televizor QE55Q60DAUXXH QLED 4K, 139cm (55)
že od 10,84 € na mesec
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
že od 10,05 € na mesec


