



APPLE pametni telefon iPhone 17 8GB/256GB, Sage
1.039,00 € Izvirna cena je bila: 1.039,00 €.878,78 €Trenutna cena je: 878,78 €.
Apple Watch Ultra 3 pametna ura, GPS + Cellular, 49mm, črna, Alpine Loop pašček, črn - L
929,99 € Izvirna cena je bila: 929,99 €.819,19 €Trenutna cena je: 819,19 €.
SAMSUNG tablični računalnik Galaxy Tab A11+ 128GB Wi-Fi (X230), siv
329,00 € Izvirna cena je bila: 329,00 €.199,99 €Trenutna cena je: 199,99 €.
Nov tablični računalnik Samsung Galaxy Tab a11+ model z 24 mesečno garancijo.
X
20,00 €
Za stranke vseh bank. Odobreno takoj. Do 15.000€.
Ni na zalogi
Kategoriji: Računalništvo, Tablični računalniki
Oznaka: Samsung Galaxy Tab A11+
Opis
Tablica Samsung Galaxy Tab A11+ ponuja velik 27,8 cm (11″) zaslon s frekvenco osveževanja 90 Hz, osemjedrni procesor in 6 GB RAM-a. Zmogljiva 7040 mAh baterija s 25 W hitrim polnjenjem, kamera za FHD videoklice in izjemno tanko 6,9 mm ohišje zagotavljajo udobno uporabo.
Tehnične podrobnosti
| Operacijski sistem | Android |
| Velikost zaslona | 11 Palcev |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Ločljivost glavnega aparata | 8,0 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 6 GB |
| Reža za pomnilniške kartice | da |
| Barva | srebrna |
| Ločljivost sprednje kamere | 5 |
| Kapaciteta baterije | 7040 mAh |
| Hitro polnjenje | da |
| Energijski razred | E |
| Proizvajalec | Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Evropská 2580/33 160 00, Praha, CZ support@samsung.cz |
Garancija: 24 mesecev
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV.
DDV je obračunan od razlike v ceni ” posebna ureditev ” po 102. in 104. členu ZDDV-1 v skladu 110. členu ZDD-1 na računu ni izkazan.
Podobni izdelki
Asus prenosnik Vivobook X1607QA-MB004W (90NB15Z2-M006Y0)
že od 13,46 € na mesec
Hisense 75E8S 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
že od 15,23 € na mesec
LENOVO Ideapad Slim 3 15AMN8 15,6″ (39,62cm) FHD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB Windows 11 Home prenosnik 82XM010CSC
že od 10,93 € na mesec
Lenovo Tablični računalnik Idea Tab s tipkovnico in pisalom (ZAFR0280HR)
že od 14,17 € na mesec
Prenosnik ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1867 R5-7320U, 16GB, 512GB
že od 11,63 € na mesec
Samsung Galaxy Tab A9+ 2025 (X210R), 128 GB, Wi-Fi, grafitna
že od 11,41 € na mesec
Samsung televizor QE55Q60DAUXXH QLED 4K, 139cm (55)
že od 10,84 € na mesec
Samsung X135 Galaxy Tab A11 4GB/64GB, LTE Sivi
že od 10,05 € na mesec




